SENTIDO NUMA BAY | GALERİ

Özel ve ayrıcalıklı tatilin adresi Sentido Numa Bay Hotel eşsiz mimarisi ile Alanya Türkler'de hizmet vermektedir. Antalya Havalimanına 105 km, Alanya - Gazipaşa Havalimanına 65 km Alanya’ya 22 km, Avsallar’a 2 km mesafe de bulunmaktadır. Otelimiz deniz kenarındadır,plajımız M.Ö 200 yılından kalma antik bir liman içerisindedir.

Özel ve ayrıcalıklı tatilin adresi Sentido Numa Bay Hotel modern mimarisi ile Alanya Türkler'de hizmet vermektedir. Antalya Havalimanına 105 km, Alanya - Gazipaşa Havalimanına 65 km Alanya’ya 22 km, Avsallar’a 2 km mesafe de bulunmaktadır. Plajımız M.Ö 200 yılından kalma antik bir liman içerisindedir. Tesisimizde 242 adet standart oda, 10 adet swim-up oda, 10 adet Superior (Exclusive) oda, 3 adet engelli odası, 20 aile odası olmak üzere toplam 285 oda bulunmaktadır. Odalarımızda duş, wc, duşakabin, fön, direkt telefon, minibar, klima, ücretsiz kasa, tv/uydu müzik kanalı, ücretsiz kablosuz internet, balkon bulunmaktadır.  

Otelimizde açık ve kapalı olmak üzere 1 adet Ana Restaurant, 3 adet  A’la Carte Restaurantımız bulunmaktadır. Havuz Bar, Lobby Bar ve Sahil  Bar’ larımız da siz konuklarımızın hizmetine sunulmuştur.

1 adet Açık,1 adet Relax (+16), 1 adet kapalı havuz havuz, Tv Salonu, alışveriş merkezi,profosyonel fitness salonu,gün içerisinde su aerobiği, rent a car, internet bilgisayarları. Haftanın 4 gecesi canlı müzik ve 1 akşam temalı dans show..

Kendinize zaman ayırabileceğiniz Sentido Numa Bay Hotel Spa Merkezi’mizde uzakdoğunun mistik masajlarıyla hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendirebileceksiniz. Ayrıca Hamam, Sauna, Cilt Bakımı ve Kuaför hizmetlerini de kapsayan Spa Merkezimizde yenileneceksiniz.

Toplantı ve seminerleriniz için 250 kişi kapasiyete uygun 1 adet toplantı salonumuz teknik altyapısıyla hem tatil hem iş için otelimizde bulunan konuklarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.  

Otelimizde master, visa, euro kartlar ve seyahat çekleri geçmektedir.room 1
GENEL RESIMLER

GENEL RESIMLER

Detay
room 1
ODALAR

ODALAR

Detay
room 1
RESTAURANT & BAR

RESTAURANT & BAR

Detay
room 1
HAVUZ

HAVUZ

Detay
room 1
SPA

SPA

Detay
room 1
FITNESS

FITNESS

Detay